THE RECOMMISSIONING CREW 1954
ACE, J. L., FA
FRITTON, L. J., SA
NUGENT, E. E., MM2
ALLAGREEN, 0. M., SA
FULTON, J. B., FN
ODE, A. A., SN
ALT, D. K., BT3
GAMBERT, Raymond (n), SN
OLSEN, D. B., SN
ANDERSON, G. S., SD3
GARRETT, G. "D" "H", SN
ORREN, J. L., GM2
ARMITAGE. T. H., SN
GEMBER, A. L., SN
OWENS, R. L., SN
ARNETT, 3. W., SR
GIACIN, J. F., RDSA
PACE, Lerov (1:), S03
ARCURI, J. N., SN
GIROUX, D. A., SN
PAGE, G. A., SN
ARNOLD, Charlie L., FN
GODWIN, M. E., SN
PAYNE, H. L., Jr., GM3
ARNOLD, J. R., ICC
GOLDING G. E. FT2
PEACOCK, E. B.. GM3
ARUNDEL, R. F., RD1
GRAVES, B. C, RD3
PENNINGTON C. L GMSA
ARZT, Arthur W., SN
GREEN, C.C, MM3
PERACHI, L. J., Jr., RD3
ASHLEY, C K, SA
GRAY, G. H., SN
PHILLIPS, F. M., Jr., FT3
AULT, F. M., HMC
GROVE T. C., QMC
POIRIER, R. L., Jr., MM3
BADONSKY, Emil (n), CS1
GUTHRIE, D. L., BMCA(T)
POORE, G. B., SA
BARKLEY, Garth L, BM2
HAINES, W. P., MM3
POWELL, I. D., SN
BARRETT, J. W., RD3
HALL M. C, SN
PRIVITERA, G. R., SN
BASS, J. F., EN1
HANSEN, L. B., DK1
PRUCHA, J. J., SKI
BAUMGARTNER, N. J., SN
HARRIS, T. H., BM2
RADEMACHER, L. A., SN
BEHNKE, D. A., FA
HARVEY, J. C, SN
RAMEY, C. A.
BELL, Harry (n), Jr., MML2
HAWLEY, T. H., SN
RANDICH, D. R., SA
BELT, D. K., FA
HEGAN, Richard (n), RM1
RAGNOW, C. A., BM3
BENSON, J. L., SN
HENDRICKSON, J. O., SN
REHWOLDT. P. D., SN
BERNARD, George (n), BM2
HERMAN, W. L. SN
RICHARDSON, J. D., EN1
BICKERT, G. R., SA
HESTER, J. H., FTSN
RITTEK, W. R., EMI
BINGAMAN R. U, FN
HESTER, M. T., TA
ROBERTI, Dominick (n), ET3
BIRKILIEN, C. E., FA
HESTER, R. C'TA
ROBERTS. M. C, BT1
BLACKHALL, P. J., RDSA
HILL, R. E.. SN
ROBINSON, K. E., SA
BLACKMON. R. D., FN
HILL, R. J., RM3
RUSSELL, Floyd (n), BT3
BLACKWELL, H. W., BTS
HIMES, T. E.; RD3
RUSSO, L. C, FN
BLAIR, T. J-, SN
HOFFNER, D. B., SN
SALONUS, E. C, FTSN
BOGGS, A. L., FN
HUSKEY, Amos E BT1
SAMMONS, H. D., BT3
BOLD, G. D.. SA
IOVINE, L. P.. EMP1
SAULS, J. P., SN
BORK, H. H.'. ICFA
INGLE, C. E., SHI
SANTROUFO, M. C, BTFN
BOSWELL, W. H., ET1
JACOBI, W. V., FC1
SAYRE, C. R., EMC
BOTTOMS, T. M., FN
JOHNSON, R. N., MM3
SCACCO, J. L.. FN
BOWMAN, P. D., SN
JONGEWAARD, R. J., FT3
SCHEEL, K. C, SN
BRAUNSKY, E. F SA
JOSEPHSEN, M. C, SA
SCHULZ, R. R., QM3
BRIDGER, Ray (n), RM3
KANARY, Richard (n), FTSN
SEARCY, S. R., SN
BROWN, C. E., DC2
KINDSCHUH, B. C, SN
SEITZ, A. T., FPC
BROWN, D. W., RDSA
KENNEDY, D. R., SA
SCOTT, SN
BROWN, J. F., YN2
KIMBALL, Clark (n), EN3
SHAW, R. M., MMCA(T)
BROWN, M. R., SN
KIRKPATRICK, T. D., QMSA
SHEARER, M. E., RD3
BUKOWSKI, C. R., S03
KOSKY, W. J., Jr., SOI
SIGAFOOSE, J. E., SA
BUTIR, J. A., FA
KORDOS, Charles (n), Jr., SA
SIMPSON, Frank (n), SA
CASTOR, K. L., SN
LACEY, F. P., MMC
SINGER, B. L., SK3
CAUDILL, C. R., SA
LADD, G. R., HM3
SLOCUM, R. R., SN
CHALK, N. T., SN
LA GOW, C. L., SN
SLY, D. R., SN
CHANDLER, D. E., SN
LA GUARDIA, D. R., QMSA
SMELKO, T. E., SA
CHAPMAN, R. M., RDCA(T)
LALLMANN, E. A., MMFA
SMITH, H. D., BT2
CHNAPKO, J. R. ET2
LANDIS, E. E MM3
SMITH, J. A., Jr., BM2
CHRISTIANSEN, D. D., FA
LANE, E. L., MM3
SMITH, P. D., TN
CHRISTIANSEN, D. L., SA
LANGFORD, L. (n), MMLFA
SNYDER, R. K., SN
CLASSEN. O. D., GM3
LANHAM, R. F., BTC
SQUIRE, W. B., FT2
CLYNCH, J. E., FN
LATURNO, William (n), SN
STATON, R. E., SN
CONLEY, A. D., SN
LEPPARD, K. E., SA
STECK, S. P., Ill, FN
CONNOLLY, G. L., SKSN
LEWIS, W. R., SN
STENGEL. T. J., FA
COPELAND, H. M., TA
LINDELL, R. J.. QM2
STEPHENS, A. N., FA
CORMAN, W. C, MMC
LINES, H. G., FN
STERN, E. W., MM3
CORCORAN, T. E., Jr., QM3
LLOYD, Roland (n), FN
STRANE, J. C, MMC
CORSON, R. A., SA
LONG, H. W., SN
SURETTE, C. J., BM1
COURTNEY, D. D GMSN
LODUCA, SN
SWAN, D. F-, SA
COUTURE, A. B., SN
LOVELL, R. K., RD2
TALARI CO, Louis (n), SA
COX, L. E., MM1
LUNDER, J. F., Jr., RDSA
TARBELL, J. F., SA
CRANDALL, R. R., FA
MADDOCK, J. C, ETSN
TAYLOR, H. L., GM1
CROFT, L. (n), FT3
MAENHOUT, C. E., SN
TEETER, F. W., SA
CUTTER, H. D., SN
MALVAS, Leon (n), MM3
THOMPSON, K. E., BM2
DAHMS, R. B., FA
MARTIN, James L., Jr., SA
THOMPSON, Paul (n), SN
DAKE, M. H., FA
MARTIN, Laverene 0., SA
TIBODEAU. T. B., SN
DANFORTH, R. L., YN3
MAYES, James W., GM3
TITUS, R. P.. FN
DAUBERT, R. L., FA
MC ALISTER, W. R., ETC
TRUEX, R. R., FN
DAVIDSON, J. W., BT3
MC CLAY, A. E., ETSN
TRAINER, R. L., FA
DEPALMA, L. J., FP3
MC CURRBY, Lenard (n), YNl
TUCKER, T. N., SA
DENNEY, Simuel (n), Jr., SH2
MC INTYRE, F. A., GM1
TUTINO, D. W CSSA
DERRICK G. E., SN
MC MILLAN, J. H., CSC
UNDERWOOD, J. C, GMMSA
DIXON, D. H., SA
METZGER, M. R., MMLFA
WALKER, L. C, Jr., TA
DOMIANO, R. J., EMFA
MEYERS, E. W RD2
WALLING, J. R., FN
DOUGLAS, H. E., SA
MILES, Jimmie S., PN1
WALTENBAUGH R. J., FT2
DUBOIS, J. H., FN
MILLS, J. W., GM3
WARREN, R. E. G., RD2
EAGLE, C. H., SA
MILLER, G. 0., FTSN
WEESE, E. B.s ME1
EIDE, M. B., SA
MILLIGAN, F. L., Jr., RMCA(T)
WESTLICK, J. L., FN
ELLIOTT, William "S", BM3
MISSEL, F. R.. MMFA
WHETZEL, F. J., BT3
ELLISOR, L. L., MM3
MITCHELL, Bill (n), SA
WHITCOMB, L. J., QMC
ERICKSON, E C, FN
MIZE, J. H., MMFA
WHITE, F. F., SN
EWART, G. A., MMLFA
MOON, R. E., SN
WILLIAMS, T. W., SD1
EVANS, J. H., USN
MOON, U. L., Jr., SN
WILLETT, G. S., BTFN
FERTIG, R. H., FN
MORGAN, H. J., GMC
WINSTFAD, J. R., BTFN
FISHER, A. L., SN
MORGAN, R. H., SN
WINTERBOTTOM, W. W., FPFA
FLATER, I. C SN
MORRIS, D. R., RD3
WREDE, G. A., MM2
FORD, Eugene (n), SN
MURRAY, C. C, EM2
VANDEWERKER, W. R., SN
FOUNTAIN, S. L., TA
NEVLING, W. R., GM1
VAN WORMER, D. E., SA
FOURNIER, L. H., TE3
NICKERSON, SN
VARNER, C. A., SHI
FOWLER, A. R., QM1
NICHOLSON, J. H., CS3
YELLETS, T. A., SA
FREEMAN, J. L., MMFA
NIMMONS, Eugene (n), BT3
YOUNG, D. D., SA
FREEMAN, M B., SN
NOLAN, R. L.. GMM2
ZARNIKAU, J. S., ET3
FRYE, J. O., SA